Учешће на хуманитарном догађају у организацији представника Удружења полицајаца и грађана „Безбедна заједница”

Вести | Милош | 23.05.2024.

Певачка група ученика веронауке СШУП, учествовала на хуманитарном догађају - ревији под називом „Снажне и лепе”, у организацији представника Удружења полицајаца и грађана „Безбедна заједница”

🔹️Певачка група ученика веронаукеСШУП, коју предводи свештеник Милош Маријанац, учествовала је на хуманитарном догађају - ревији под називом „Снажне и лепе”, у организацији представника Удружења полицајаца и грађана „Безбедна заједница”.

🔹️Програм је започет химном „Боже правде” коју је достојанствено отпевала ученица 3. вода, Јована Костић. У наставку културно-уметничког програма ученици су отпевали песме „Јунаци са Кошара„ и „Расти, расти, мој зелени боре”.

🔹️На ревији су учествовале полицијске службенице, жене које су доживеле било који облик насиља, као и представнице локалне и покрајинске власти. У перформансу су учествовали и полицијски службеници, као и мушки представници локалне и покрајинске власти, такође, као вид подршке свим женама, посебно онима које су доживеле било који облик насиља.

🔹️Прикупљена средства намењена су за помоћ женама жртвама насиља преко Удружења жртава насиља „ХАЈР” из Београда.